Malowane kwiaty na ścianie Wzory

Większość ludzi będzie wolał malowane kwiaty na ścianie wzór zamiast fototapety, ponieważ będzie to dodać inny i niepowtarzalny dotyk do ścian. Ale pytanie, które jest podniesione w umyśle każdej osoby jest jak zrobić doskonały obraz na ścianie.

Teraz porozmawiajmy o technikach tworzenia malowanych kwiatów na wzór ściany.

1. Szkicowanie wzoru

Pierwszym krokiem do wykonania obrazu jest szkicowanie projektu. Szkicowanie pomoże Ci wybrać odpowiednie kolory dla ściany, ale nie wolno używać zbyt wielu kolorów, ponieważ sprawi, że ściana będzie wyglądać niechlujnie.

2. Korzystanie z farby i pędzli

Następnym krokiem jest użycie farb i szczotek. Przed użyciem farb i pędzli, trzeba oczyścić powierzchnię ściany. Weź więc ręcznik papierowy i potrzyj nim ścianę.

3. Malowanie kwiatów

Po oczyszczeniu ściany można przystąpić do malowania kwiatów. Będziesz musiał użyć gąbki i pędzla. Użyj gąbki i pędzla, aby zrobić kwiaty.

4. Czyszczenie ściany

Po zakończeniu malowania kwiatów, a następnie trzeba wziąć mokrą szmatkę i wytrzeć ścianę. To sprawi, że ściana będzie gładka i piękna.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “Malowane kwiaty na ścianie wzory”. Tak więc, jeśli szukasz do dekoracji domu z malowanych kwiatów na ścianie to należy rozpocząć proces teraz.