Jak pomalować meble drewniane, aby wyglądały na stare

W naszym domu, mamy drewniane meble, ale jeśli chodzi o malowanie mebli, myślimy o zakupie nowych mebli. Powodem tego jest to, że jest to najlepsza opcja, aby zmienić meble w dobry sposób.

Ale nigdy nie myśleliśmy, że możemy sprawić, by nasze meble wyglądały jak meble antyczne. Jeśli chcesz wiedzieć, jak możesz sprawić, by twoje drewniane meble wyglądały na stare, to powinieneś przejść przez poniższe kroki.

Wymieszaj białą farbę z farbami akrylowymi. Zastosuj farbę na powierzchni swoich drewnianych mebli i pozwól jej wyschnąć przez kilka godzin.

Jeśli masz do czynienia z jakimś problemem z farbą, to możesz użyć ciemnego koloru do pomalowania swoich mebli. Ale trzeba wymieszać ciemny kolor z białą farbą. Możesz zastosować białą farbę na ciemnym kolorze. Niech wyschnie i zastosować drugą warstwę białej farby.

Użyj jasnego lakieru, aby twoje meble wyglądały bardziej antycznie. Użyj jasnego lakieru i pomaluj meble w przypadkowy wzór.

Użyj wosku, aby twoje meble wyglądały antycznie. Wosk to doskonały materiał, który może nadać wygląd antyczny. Nałóż wosk na powierzchnię mebli i pozwól mu wyschnąć przez godzinę.

Wnioski:

Tak więc, są to proste kroki, aby twoje drewniane meble wyglądały na stare. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, to możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów. Będą one pobierać niewielką kwotę, ale zapewni Ci najlepszy wynik.