4 DIY Sheds dla małych przestrzeni

Musisz oczyścić swoją przestrzeń i uzyskać idealne miejsce dla swojego małego ogrodu. Nie musisz spędzać tyle czasu i pieniędzy, aby uzyskać doskonałą przestrzeń ogrodową. Tak więc, tutaj są proste i DIY pomysły, aby mały ogród, a także, aby Twoja szopa wygląda dobrze.

Pomysły na mały ogród

Istnieje wiele małych przestrzeni, gdzie można zrobić swój własny ogród, nie trzeba żadnej przestrzeni więcej niż to, wystarczy pomyśleć o garnku roślin i jesteś dobry, aby przejść.

Ogród w doniczkach

Możesz stworzyć strefę zewnętrzną na balkonie, tarasie, patio, a nawet w sypialni. Doniczka z roślinami to doskonały pomysł i będzie łatwo uprawiać rośliny, a także można kontrolować środowisko i temperaturę.

Przycinanie

Istnieje wiele rodzajów roślin, które mogą być używane do małej przestrzeni, można zrobić mały ogród przez przycinanie roślin, a także jest to bardzo opłacalne.

Ściany ogrodu

Nie musisz się martwić o budżet, ponieważ możesz zbudować własną ścianę ogrodu i dodać do niej kilka kamieni i będzie wyglądać naprawdę ładnie.

Pomysły na szopy

Jeśli mieszkasz w małej przestrzeni i nie masz miejsca na szopę, to możesz zrobić prostą szopę używając starych narzędzi, które masz.

Wnioski:

Tak więc, były to najlepsze sposoby na zrobienie małego ogrodu, a także na zrobienie szopy. Te małe pomysły pomogą Ci zrobić doskonałą przestrzeń dla Twojego ogrodu i będzie to bardzo opłacalna metoda.