Meble kuchenne. Producent Mebli Kuchennych ELPRIM-WIKApolskienglish

MEBLE KUCHENNE producent mebli kuchennych Elprim-Wika sp.j.

W ofercie posiadamy nowoczesne meble kuchenne, klasyczne meble kuchenne, dodatki do mebli kuchennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kuchnie nowoczesne kuchnie klasyczne producent mebli kuchennych szafki kuchenne meble kuchenne dodatki kuchenne projekty mebli kuchennych salony mebli kuchennych kontakt
  
 KUCHNIE NOWOCZESNE 
  
 

Nowoczesne meble kuchenne pasują doskonale do każdego rodzaju wykończeń z pewnością zapewnią Ci nieskazitelny ład i potrzebny spokój zobacz

 
 KUCHNIE KLASYCZNE 
  
 

Klasyczne meble kuchenne to prosta linia frontów, stylizowane dodatki drewniane i ciepłe wybarwienia nadające szczególny klimat twojej kuchni zobacz

 


DODATKI KUCHENNE

SYSTEM KOSZY WYSUWNYCH

Kosze wysuwne dają możliwość praktycznego wykorzystania przestrzeni w szafkach kuchennych. Swoją popularność i szerokie zastosowanie zawdzięczają wysokiej estetyce i ergonomii, tak bardzo potrzebnej w codziennym użytkowaniu mebli kuchennych.

OŚWIETLENIE

Odpowiedni oświetlenie w kuchni to nie tylko funkcja praktyczna, ale również doskonały element do stworzenia ciepłego, intymnego nastroju. Współczesne meble kuchenne nie mogą się obyć bez tak ważnego elementu aranżacji przestrzeni kuchennej.

SZYBY i WITRYNY KUCHENNNE

Meble kuchenne a w nich szkło i witraże to lekkość, światło i powiększenie przestrzeni, dlatego warto wprowadzać ten element aranżując nawet małą kuchnię i przestrzeń kuchenno-jadalną.

SYSTEMY RELINGOWE

Dzięki ładnym systemom relingowym nawet najmniejsze przedmioty w twojej kuchni mają swoje stałe miejsce i są zawsze pod ręką. Dodatkowo wysoka jakość relingów sprawi, że meble kuchenne staną się jeszcze bardziej estetyczne.

PODPORY

Podpory zarówno w kuchni nowoczesnej, jak i klasycznej pełnią szeroką funkcję ozdobną i użytkową. Pozwalają zaaranżować półkę barową, nowoczesny stolik w miejscach, gdzie wydawało się to niemożliwe.

  firma | oferta | kuchnie | dodatki | kontakt | przedstawiciele
Zakład Produkcji Mebli ELPRIM-WIKA sp.j., ul. Kwiatowa 11, Żurawiec k/Elbląg, 82-325 Markusy,
tel. 055 231 76 10, fax 055 231 76 11, e-mail: biuro@elprim-wika.com.pl